REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 12 lutego 2009  
Przywiózł kolegom papierosy na komendę. Pijany
 
 

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn za rozbój, a ich troskliwego kolegę - za to, że pod areszt przyjechał autem pijany Patrol został wezwany na osiedle Widok w Skierniewicach.

Zgłoszenie dotyczyło rozboju na 30-letnim mężczyźnie, któremu napastnicy zabrali trzy złote i telefon komórkowy. Na miejscu nie było ani sprawców, ani napadniętego. Policjanci ustalili, że bandyci są w okolicach pobliskiego sklepu nocnego.

- Pod sklepem patrol zauważył dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać - mówi aspirant sztabowy Artur Bisingier ze skierniewickiej komendy.

Mężczyźni wbiegli do restauracji. Jeden ukrył się za zasłonką, drugi siadł przy stoliku i udawał klienta. Funkcjonariusze zatrzymali obu. To 21-letni mieszkańcy osiedla Widok. Obaj mieli blisko dwa promile alkoholu w organizmie.

Policjanci przewieźli ich do komendy. Dotarł tam także pokrzywdzony, który opowiedział o szczegółach rozboju i rozpoznał jego sprawców. Agresorom grozi do 12 lat więzienia. Jednak na tym zatrzymania się nie skończyły. Wkrótce w komendzie pojawił się 20-letni skierniewiczanin z papierosami dla zatrzymanych kolegów.

Policjanci zauważyli, że jest pijany. Zatrzymali go, gdy wsiadał do samochodu, którym zamierzał odjechać. Za prowadzenie auta po alkoholu grozi do dwóch lat więzienia. Funkcjonariusze sprawdzają, czy troskliwy kolega zatrzymanych nie brał udziału w rozboju.


 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry