REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 21 lipca 2006  
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
 
 

Trzy młode kobiety potrącił wczoraj na przejściu dla pieszych na Bemowie kierowca toyoty.

Wypadek zdarzył się ok. godz. 15.50 przy stacji Statoil na skrzyżowaniu Połczyńskiej i Powstańców Śląskich. Dwie kobiety już były już na pasach, kiedy wjechała w nie czerwona toyota. Kierowca odbił potem w prawo i potrącił trzecią pieszą. - Widziałem, jak jedną z kobiet odrzuca na odległość trzech metrów. Była cała poobijana. Druga siedziała na jezdni, krwawił jej łokieć - relacjonuje pan Michał, ochroniarz stacji Statoil. - Kierowca wyskoczył z wozu z apteczką i zaczął je opatrywać. A potem policja zakuła go w kajdanki.

Okazało się, że 54-letni Bogdan K. ma w wydychanym powietrzu 2,5 promila alkoholu. Trafił do izby wytrzeźwień. Jutro ma być przesłuchany. Odpowie za spowodowanie wypadku i jazdę po pijanemu. Kobiety, które potrącił, trafiły do szpitala. Jeszcze wczoraj zwolniono je do domu.

 
 
Źródło: serwisy.gazeta.pl
Ostatnie komentarze
Strony: [1] 2
pijak16-04-2007
Ja przejechałem tylko 250 metrów i wzieli mi prawko na dwa lata.Co za sprawiedliwosć!!!a tak wogóle to po pijaku jezdże lepiej niz na trzezwo.
 
Gregor15-01-2007
Mogę zrozumieć jak ktoś po piwku próbuje się przemknąć. Ale 2.5 promila? Ten człowiek nie zdawał sobie sprawy ile wypił i jakie to niesie niebezpieczeństwo? To jak zabójstwo z premedytacją.
 
tomcio01-11-2006
A piwa to nie zapomniałeś kupić???
 
piotr12-10-2006
nie macie racji
 
?????????????12-10-2006
Zobaczymy kiedy wy będziecie musieli jechac po piwie " np. BO DZIECI BĘDĄ GŁODNE A WY ZAPOMIELIŚCIE KUPIC CHLEB" i co jak was złapie POLICJA
 
maria24-07-2006
Spotykam się często ze smutnymi historiami,w których pijani kierowcy są sprawcami cudzego nieszczęścia.Jestem agentem Eurpejskiego Centrum Odszkodowań i prowadzę wiele tego typu spraw.Okaleczeni ludzie,niepotrzebna śmierć..Żadne pieniądze tego nie zrekompensują..Takich nieodpowiedzialnych wariatów powinno pozbawiać się prawa jazdy na zawsze .bez względu na status społeczny.Cóż można powiedzieć na to,co widzimy w tv,czytamy w internecie,gazetach.CZĘSTO pijanymi kierowcami są lekarze,policjanci,p
 
Rafal21-07-2006
A ja proponuję pijanego kierowce odstrzelić na miejscu a samochód oddać do kasacji, ew. sprzedać za kilka goroszy.
 
Royeek21-07-2006
A ja proponuję wysokš grzywnę, odszkodowanie dla poszkodowanych kobiet, konfiskate samochodu na rzecz ewentualnych kosztów zwišzanych z leczeniem poszkodowanych i kilka dni za kratkami, żeby przemyslał spra na spokojnie i nigdy więcej nie wsiadał za kółko po drinie!!!!!
 
Marcin21-07-2006
Proponuje wsadzić za kratki, ukarać grzywną i zatrzymac prawo jazdy na okres 5 lat. Może to nauczyło by tych bezmyślnych ludzi nie respektujących szanujących prawa oraz nie szanujących zdrowia i bezpieczeństwa innych. Niech te obiecanki kaczorów wkońcu się sprawdzą i wezmą się za ten proceder. Jednak patrząc na nich to bedzie jeszcze gorzej gdyż ludzie chyba z zalu pija, że mamy taki RZĄD nieudaczników.
 
arek21-07-2006
"wiezienie weekendowe", w piatek po pracy za kratki i w poniedzialek rano wychodzil do pracy, wizyta w kostnicy i inne pomoce naukowe w celu powrotu swiadomosci
 
Strony: [1] 2
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Nowości

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry