REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 18 listopada 2010  
Kompletnie pijany i bez prawa jazdy kierował busem
 
 
Kolneńscy policjanci zatrzymali kompletnie pijanego mężczyznę, który w tym stanie kierował busem. Przeprowadzone badanie wykazało u kierującego ponad 2,5 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna nie zastosował się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci z kolneńskiej drogówki na trasie Mały Płock - Rogienice Wielkie zatrzymali 56-letniego mieszkańca Łomży, który kierując volkswagenem transporterem jechał całą szerokością jezdni. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Okazało się, że od kierującego wyraźnie czuć było alkohol.

Wynik przeprowadzonego badania był szokujący. Jak się okazało mężczyzna miał ponad 2,5 promila. Policjanci ustalili, że zatrzymany kierował także pojazdem wbrew zakazowi sądowemu, po tym jak już wcześniej wpadł za jazdę po alkoholu. Zakaz prowadzenia pojazdów obowiązuje go do czerwca 2012 roku.

Teraz mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie zakazu sądowego. Za te przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do trzech lat.

 
 
Ostatnie komentarze
mistrzkierownicy19-11-2010
Mam nadzieję, że nie przewoził pasażerów. Moim zdaniem autobusy i busy powinny być obowiązkowo wyposażane w alkomat blokujący silnik. Taki trend jest już w Szwecji. Pisałem o tym ostatnio na swoim blogu http://blog.mistrz-kierownicy.com.pl/2010/11/16/jak-walczyc-z-pijanymi-kierowcami/
 
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry