REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 17 grudnia 2010  
Dwóch pijanych kierowców w jednym samochodzie
 
 

Dwóch młodych pijanych kierowców zatrzymali policjanci z Katowic. Gdy pierwszy z nich spowodował kolizję z autobusem miejskim, ten sam samochód przejął drugi.

Obaj trafili do policyjnego aresztu. Kolizję spowodował 19-letni kierowca opla astry, który w środę późnym wieczorem uderzył w tył autobusu linii 37 stojącego na przystanku w katowickiej dzielnicy Panewniki.

Pasażer opla zaproponował kierowcy odwiezienie uszkodzonego samochodu na parking. Gdy ten się zgodził, wsiadł za kierownicę i odjechał. Informacja o kolizji trafiła do policjantów z drogówki, którzy po przyjeździe na miejsce i po sprawdzeniu 19-latka alkomatem, zatrzymali go. Badanie wykazało w wydychanym przez niego powietrzu prawie 2,5 promila alkoholu.

Gdy policjanci kończyli swe czynności związane z kolizją, na miejsce lekko uszkodzonym oplem wrócił mężczyzna, który wcześniej zobowiązał się do odstawienia samochodu na parking. Również on został sprawdzony alkomatem - badanie 23-latka dało wynik ponad 2,2 promila alkoholu.

Jak się okazało, drugi kierowca nie ma nawet prawa jazdy, które stracił w ubiegłym roku za jazdę po pijanemu. Obowiązuje go również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Obaj pijani kierowcy trafili do policyjnego aresztu. Ich sprawy trafią wkrótce do sądu.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry