REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 3 lutego 2011  
Asystentka premiera rozbijała się autem po ulicach
 
 
W środę wieczorem doszło do wypadku na wileńskiej ulicy Olimpijczyków, której sprawczynią okazała się pijana asystentka litewskiego premiera Andriusa Kubiliusa. Mediom udało się to ustalić dopiero po kilku godzinach od wypadku, gdyż policja twierdziła, że wciąż nie dysponuje informacją na temat wypadku.

Ostatecznie okazało się, że sprawczynią kolizji była Jovita Morkūnaitė pracująca w parlamencie na stanowisku asystentki premiera Andriusa Kubiliusa. Ten początkowo twierdził, że nic nie wie o wypadku, później jednak bez wyjaśnień podpisał jej podanie o zwolnienie ze stanowiska.

Jovita Morkūnaitė pracowała w sejmie od kilkunastu lat. Była związana z partią konserwatystów, która stanowi trzon obecnej koalicji rządzącej.

Jak wynika z policyjnych akt, do wypadku z udziałem pijanej asystentki doszło w środę wieczorem w centrum Wilna. Jadąc ulicą Olimpijczyków kobieta gwałtownie skręciła w lewo i taranowała nadjeżdżający z naprzeciwka samochód osobowy.

Poszkodowany kierowca tłumaczył, że początkowo nie zamierzał dzwonić na policję, gdyż w wypadku nikt nie ucierpiał. Uważał, że wystarczy, jeśli kierowcy sporządzą wspólną deklarację okoliczności wypadku. Sprawczyni nie chciała jednak zgodzić się na takie rozwiązanie, dlatego wezwano patrol policyjny. Później okazało się, że kobieta jest pijana - alkotest wykazał 2,2 promila alkoholu.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry