REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 18 lipca 2006  
Bicz na pijanych kierowców
 
 

Mieszkańcy Tarnowa i okolic, którzy lubią po kilku głębszych usiąść za kierownicą powinni mieć się na baczności. Miejscowe organy ścigania porozumiały się w sprawie wcielania w życie wytycznych Ministra Sprawiedliwości dotyczących pijanych kierowców.

Oznacza to, że ci, których jazda na podwójnym gazie miała szczególnie dotkliwe skutki mogą liczyć się z utratą pojazdu czy opublikowaniem ich wizerunku w mediach.

Przyzwolenie na jazdę po pijanemu jest u nas duże. Przypadki kilkukrotnego przekroczenia norm dozwolonej ilości alkoholu we krwi zdarzają się często. Ostatnio mieliśmy do czynienia z kierowcą zatrzymanym w Łęgu Tarnowskim - mówi Paweł Twardy z Sekcji Ruchu Drogowego tarnowskiej Policji. Zatrzymany jechał w terenie zabudowanym z prędkością 113 km/h a po badaniu alkomatem okazało się, że miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do tej pory na pijanych kierowców czekały przede wszystkim kary finansowe, odebranie prawa jazdy czy tymczasowa konfiskata pojazdu - mówi Bożena Owsiak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnowie.

- Teraz będziemy wnioskować o zamieszczenie nazwiska w prasie, a w następnej kolejności także jego wizerunku.
Organy ścigania w regionie tarnowskim przodują w tymczasowej konfiskacie mienia pijanych kierowców. W ubiegłym roku zabezpieczono ponad 100 pojazdów.

 
 
Źródło: www.tarnow.pl
Ostatnie komentarze
Strony: 1 2 [3]
krasnal18-07-2006
ja tak kiedys zrobilem. Jednego mniej. ZADZIALALO!
 
Belfer18-07-2006
Piszecie pijany kierowca, pijana kobieta za kierownicą i co z tego? A dzień w dzień nic się nie zmienia . Kiedy wreszczie przejdziecie do konkretów. Każdy ma prawie telefon z fotoaparatem .Róbmy zdjęcia tym łachmytom i zamieszczajmy je na stronie .Co Szanowna redakcja na to? Każdy dzień przy nosi stratę w ludziach .Im szybciej zaczniemy tym lepiej!
 
Janiu18-07-2006
Bo trzeba zatrudnic osoby, które by ich pilnowały. A dlaczego w weekendy, info dla pracodawcy ten wypisuje bezpłatny urlop i gość tyra w tygodniu
 
wikol18-07-2006
Smiechu warte. Co to jest przodowanie w ilosci 100 pojazdow? To dowodzi, ze w innych regionach nie robi sie nic. Sadze, ze w samej W-wie mozna by wylapac lekka reka (lekkim dydem) setke rocznie. Skoro tymczasowa konfiskata nie skutkuje, to dlaczego kolejnym razem nie zrobic konfiskaty na wieki wieków. Dlaczego nie wprowadzic prac spolecznych w weekendy?
 
Strony: 1 2 [3]
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Nowości

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry