REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Powiązane

Inne z tej tematyki:

Uwaga na parkingowych naciągaczy!
 
Zamiast dróg powstaje więcej dziur!
 
Prototyp nowego systemu wykrywającego pijanych kierowców już jest
 
Bezpieczeństwo na europejskim poziomie
 
Zimowa garderoba kierowcy
 

Artykuły
  środa 16 marca 2011  
Moda na bezpieczną jazdę!
 
Strony: [1] 2
 

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie drogi po których poruszają się jedynie kierowcy jadący bezpiecznie, wiadomości telewizyjne pozbawione informacji o śmiertelnych wypadkach drogowych, statystyki policyjne, gdzie dominującą liczbą jest „zero". Brzmi nierealnie?

Tak naprawdę, wszystko jest w naszych rękach. To od nas zależy, czy będzie bezpieczniej. Z tego samego założenia wyszło Stowarzyszenie Kierowców i Pasażerów, które w celu poprawy bezpieczeństwa na drodze zaczęło promować modę na bezpieczną jazdę.

Co najczęściej determinuje zachowanie i ubiór większości z nas? Odpowiedź jest prosta. Moda. Lubimy podążać za nowymi trendami, być „na czasie" z różnymi modowymi nowinkami. W odpowiedzi na zwiększające się zainteresowanie tą tematyką powstał zawód trendsettera, którego zadaniem jest wyznaczanie i kreowanie nowych trendów. Stowarzyszenie Kierowców i Pasażerów postanowiło to wykorzystać i połączyć „przyjemne z pożytecznym".

Od niedawna zajmuje się promowaniem idei bezpiecznej jazdy, będąc właśnie w tej dziedzinie „trendsetterem". W ramach swoich działań Stowarzyszenie zaczęło sponsorować bloga Mistrza Kierownicy na temat bezpiecznego zachowania na drodze, a także postanowiło skupić wokół siebie społeczność, która będzie zainteresowana tematyką bezpiecznej jazdy oraz promowaniem jej wśród najbliższych.

Brawura jest passe!

„Statystki przerażają, dziennie na drogach ginie 20 osób, zdecydowanie więcej zostaje rannych. Nie można być w tej sytuacji obojętnym. Oczywiście do głównych działań powinna należeć poprawa infrastruktury drogowej, zmiana niektórych przepisów. To jednak nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, jeśli nie zmieni się mentalność polskich kierowców"- podkreśla Bartosz Wolski, prezes Stowarzyszenia Kierowców i Pasażerów.

Strony: [1] 2
Wersja do druku    wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole
 
 
Źródło: www.skip.com.pl

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

AUTOSALON 2006
 
Picie alkoholu a prowadzenie pojazdów
 
Pijany kierowca to śmierć
 
Kierowco popatrz przez Alkogogle
 
Kac po jeździe
 

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy
Nowości
Listy
Fakty
Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry