REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Księga gości
Dopisz sie do księgi gości
Strony: 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15
Kasieńka06-09-2006
Mam prawko od 2 lat jeżdżę dość dużo po Polsce i zawsze jak wsiadam do auta BOJĘ SIĘ że spotkam na swojej drodze jakiegoś pijaka czy to w samochodzie czy na rowerze.Ich nie sposób przewidzieć.Karać surowo za jakąkolwiek ilość alkoholu we krwi!!!Nie ma znaczenia czy to pół piwka czy cała flaszka.Zabierać pijanym za spowodowanie wypadku prawa jazdy dożywotnio a reszcie konfiskować samochody i oczywiście publikować w znanych gazetach ich zdjęcia wraz z nazwiskami.Może wstyd będzie najlepszą karą.
 
flauma05-09-2006
mam 17 lat i do szkoly poruszam sie rowerem okolo 25 minutek jade.. niesttey musze poruszac sie droga bo nasze prawo zabrania jazdy na kraweznikach.. kierowcy samochodow sa pijani a co dopiero rowerow co tocza sie po drodze raz w lewo raz w prawo wkurzajace jest cos takiego a potem jeszcze na ciebie nawrzeszczy nic tylko wezwac policje swietny pomysl ale za rowerzystow tez sie zabierzmy pozdrawiam
 
LIDKA03-09-2006
W środe moja przyjaciółka miała wypadek.Uderzył w nia 19 letni pijany kierowca ktory miał prawo jazdy dopiero od tygodnia.Ola miała trepanacje czaszki i jest w śpiączce.KARAĆ ZASRANYCH PIJAKÓW!!!!!!! :(
 
Marcin01-09-2006
Należało Ci się! Nie wiem, czy prowadzenie po piciu jest "cywilizowane". Skoro znaleś konsekwencje i wiedziałeś, że "prawo jazdy" odboirą Ci możliwość pracy to sam się o to prosiłeś.
 
rozgoryczony29-08-2006
Podczas kontroli miałem odpowiednio 0,23 i 0,16 promila. Poprzedniego wieczoru wypiłem wspólnie z narzeczoną butelkę wina. Gdybyśmy mieli cywilizowane prawo (patrz Europa Zachodnia), nie byłoby sprawy. Niestety, w państwie złodziei i dzikusów jest inaczej. Na 6 miesięcy straciłem prawo jazdy, nie mogę pracować.
 
Wojciech25-08-2006
banda debili!!!karać karać karać,pieprzenie.Mam przyjeciela,który pił alkohol raz na ruski rok i akurat kiedy wypił urwał mu sie film i wsiadł,niekontrolując sie.wyleciał z drogi.i teraz siedzi.czy to jest dobre?niesądze za jeden bład zrujnowali mu życie!!!!a "trzeżwi" w miare koledzy co robili?dlaczego pozwolili wsiąść?wesoło było!karać ale z głową!
 
Kaśka29-07-2006
Wariat drogowy jest w każdym z nas niepozwólmy by kierował nami- NIE WSIADAJ ZA KIEROWNICĘ PO ALKOCHOLU PROSZĘ CIĘ PONIEWARZ PRZEZ CIEBIE MOŻE ZGINĄĆ NIEWINNY I BEZ BRONNY CZŁOWIEK (OPANUJ SIE)
 
maria28-07-2006
napisałam ,ale nie znalazłam swojej wypowiedzi na forum.Po co więc wysyłacie mi na moją skrzynke zaproszenie do dyskusji,skoro potem umieszczacie tylko wybrane opinie?
 
Niemiaszek27-07-2006
W Niemczech biorą się za to ostro już nie można mieć ani setnej promila, tak powinno być w Polsce. Tworzenie jakiś granic od ilu do ilu to jest to i to jest chore bo każdy ma nadzieje że się zmieści przed progiem etc.
 
SeBa25-07-2006
Podzielam zdanie Przemka ...
 
Strony: 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15
Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry