REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 13 maja 2010  
Potrącił, wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty
 
 
Kierowca, który we wtorek na przejściu dla pieszych potrącił kobietę z dwójką dzieci (jedno było w wózku) usłyszał w środę zarzuty. Sprawcę po pościgu zdołał zatrzymać motocyklista - świadek zdarzenia.

- Kierowcy postawiliśmy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, ucieczki z miejsca zdarzenia i nieudzielenia pomocy poszkodowanym - mówi tvn24.pl mł. asp. Przemysław Kimon, rzecznik policji w Szczecinie. Mężczyzna na wniosek policji przebywa w areszcie. Grożą mu cztery lata więzienia.

Całe zdarzenia miało miejsce we wtorek. Opiekunka prowadząca wózek z małym dzieckiem i drugiego chłopca za rękę, była w połowie pasów, gdy uderzyła w nią mazda. Wypadek widział przejeżdżający obok motocyklista. Gdy zorientował się, że samochód sprawcy odjeżdża, ruszył za nim. W końcu po pościgu auto udało się zatrzymać.

- Było niebezpiecznie, chwilami próbował mnie spychać na przeciwległy pas. W końcu się zatrzymał, pobiegłem za nim, ale w ciężkim kombinezonie z trudem go dogoniłem. Pomógł mi drugi mężczyzna i udało nam się go doprowadzić z powrotem do jego samochodu. Tam już czekaliśmy na policję - dodaje pan Sebastian.

Policjanci przyjechali kilka minut później. Okazało się, że 35-letni sprawca wypadku ma we krwi ponad 1,5 promila alkoholu.


 
 
Ostatnie komentarze
Strony: [1]
Heniek14-05-2010
"Policjanci przyjechali kilka minut później"- zajęci byli łapaniem groźniejszych przestępców, schowani w krzaczorach z suszarką. Jak to jest możliwe, że ich nigdy nie ma tam gdzie być powinni?
 
Strony: [1]
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry