REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 30 października 2006  
Pijany kierowca oskarżył policjantów o kradzież
 
 

Prawie dwa promile alkoholu miał kierowca, który w podkieleckiej Jaworzni jechał pod prąd, a w czasie policyjnej kontroli stwierdził, że z auta zginęło mu 25 tys. złotych - poinformował kom. Krzysztof Skorek z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. Patrol policji drogowej udał się do Jaworzni, gdzie doszło do wypadku. Gdy funkcjonariusze pracowali przy zdarzeniu zauważyli jadący pod prąd samochód osobowy Kia. Zatrzymali auto.

Kierowca, od którego czuć było alkohol, nie chciał wysiąść z samochodu, więc funkcjonariusze pomogli mu wysiąść i przestawili auto, które stało na środku drogi. Gdy kierowca wyjmował dokumenty stwierdził, że zniknęło 25 tys. złotych, które miał pod siedzeniem w samochodzie.

Policjanci poinformowali o sprawie oficera dyżurnego. Na miejsce przyjechali przedstawiciele Biura Spraw Wewnętrznych policji. Przeszukano funkcjonariuszy oraz miejsce zdarzenia. Pieniędzy nie znaleziono. Kierowca nie potrafił wyjaśnić, po co mu była taka kwota na meczu piłkarskim, z którego wracał.

Mężczyzna początkowo nie chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu. Dopiero po trzech godzinach zgodził się dmuchnąć w alkomat. Badanie wykazało prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Trafił do izby wytrzeźwień.

Od piątku do niedzieli na świętokrzyskich drogach policjanci zatrzymali ponad 90 nietrzeźwych kierujących - dodał komisarz Skorek.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry