REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 14 lutego 2011  
Pijany policjant mógł spowodować wypadek
 
 
Dwie osoby zginęły, a dwie zostały poważnie ranne w czołowym zderzeniu opla i hondy, do którego doszło nad ranem w Katowicach. Wstępne ustalenia wskazują, że sprawcą tragedii mógł być nietrzeźwy policjant, który uciekł z miejsca wypadku.

Jeden z samochodów jest własnością żony policjanta, a sam funkcjonariusz krótko po wypadku trafił do szpitala, skarżąc się na bóle kręgosłupa i klatki piersiowej. W tej sprawie jest jeszcze wiele pytań, na które odpowiedź da prowadzone postępowanie. Dopóki się nie zakończy, mogę jedynie powiedzieć, że udział policjanta w tym zdarzeniu jest wyjaśniany - poinformował rzecznik katowickiej policji Jacek Pytel.

Sprawa nie jest jednoznaczna, bo gdy na miejsce wypadku dotarli ratownicy, w należącej do żony policjanta hondzie, która zderzyła się z oplem, nie było kierowcy. Na razie nie ma więc stuprocentowej pewności, że to funkcjonariusz kierował, choć można przypuszczać, że tak właśnie było.

Poza tym niedługo po wypadku siostra policjanta przekazała informację, że przebywający u niej brat wymaga pomocy lekarskiej. Trafił do szpitala z bólem kręgosłupa i klatki piersiowej. Badanie trzeźwości wykazało u niego ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjant jest pracownikiem jednego z katowickich komisariatów.

Jak donosi reporter RMF FM Piotr Glinkowski, na razie nie udało się przesłuchać policjanta. Mężczyzna złoży wyjaśnienia, kiedy tylko pozwolą na to lekarze. Poza tym policjanci poszukują świadków wypadku i będą chcieli przesłuchać dwie ranne osoby. Ich stan jest ciężki, ale ich życiu nic nie zagraża.

Do wypadku doszło przy ulicy Bytkowskiej, w pobliżu katowickiej dzielnicy Józefowiec. W wypadku zginęło małżeństwo jadące oplem: 49-letni mężczyzna i jego 46-letnia żona.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry