REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 10 października 2006  
Pijany kierowca autobusu zatrzymany
 
 

We wtorek rano warszawscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę autobusu. Mężczyzna naraził zdrowie kilkudziesięciu osób, które przewoził z Wołomina do Warszawy. We krwi miał ponad półtora promila alkoholu.

Tuż przed godziną 7:00 asp. szt. Paweł Piasecki, który właśnie jechał do pracy autobusem linii A, zwrócił uwagę na dziwne zachowanie kierowcy. Kiedy dojeżdżali do skrzyżowania, kierowca nagle zatrzymał się i zaczął kłócić z innym kierującym, który rzekomo zajechał mu drogę. Był tak zdenerwowany, że kazał wszystkim pasażerom wyjść i powiedział, że dalej nie pojedzie. Gdy spieszący się do pracy ludzie nie zgodzili się, ten nagle zmienił zdanie i postanowił jechać dalej. Dla podróżującego autobusem policjanta było jasne, że kierowcę trzeba skontrolować. O sprawie poinformował telefonicznie policjantów ruchu drogowego.

W tym czasie autobus z kilkudziesięcioma osobami przejechał kolejne skrzyżowanie. Minąwszy je, kierowca zatrzymał się i ponownie nakazał wysiąść wszystkim pasażerom. Podróżujący autobusem policjant nie czekał już dłużej. Podszedł do kierowcy, wylegitymował się i zażądał okazania dokumentów. Mężczyzna jednak zaczął się szarpać z funkcjonariuszem i próbował uciekać. Szybko został obezwładniony. Badanie alkomatem wykazało ponad półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowcę zatrzymano. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

 
 
Autor: KGP
Ostatnie komentarze
Strony: [1]
bogdan z sosnowca10-10-2006
tez jestem kierowca jezdze juz ladne pare lat mam troje dzieci dlamnie jest to niewyobrarzalne takim czubom powinno zabierac sie prawo jazdy na AMEN
 
Strony: [1]
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry