REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 14 lutego 2011  
Policja uratowała pirata drogowego z płonącego auta
 
 
Trzech mężczyzn uratowali z rozbitego i płonącego samochodu policjanci z Nowego Miasta Lubawskiego. Do wypadku doszło w nocy, gdy pijany kierowca, uciekając przed radiowozem, uderzył w przydrożne drzewo i dachował - poinformowała policja.

Uciekający przed policyjnym patrolem osobowy renault zjechał z drogi za wsią Jamielnik, uderzył w drzewo i dachował. Auto, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn, zaczęło płonąć. Kierowca i jeden z pasażerów byli nieprzytomni, a cała trójka pijana.

- Policjanci, narażając własne życie, wybili szybę i zanim doszło do tragedii, wyciągnęli z pojazdu kierowcę i dwóch pasażerów. Następnie korzystając z pomocy innych kierowców, ugasili pożar - powiedziała Izabela Niedźwiedzka z warmińsko-mazurskiej policji.

Poszkodowani nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Zostali przewiezieni do szpitala na obserwację. Kierowca, 26-letni Mirosław O. z Biskupca Pomorskiego, miał we krwi 2,2 promila alkoholu.

Według policji kierowca renault wyjechał z bocznej drogi, wymuszając pierwszeństwo na radiowozie drogówki. Nie reagował na próby zatrzymania. Przyśpieszył i pędził środkiem drogi, zmuszając napotkane pojazdy do ucieczki na pobocze. Po przejechaniu niespełna dwóch kilometrów samochód zjechał na lewe pobocze, uderzył w drzewo i wylądował na dachu.

Mirosławowi O. przedstawiono już zarzut popełnienia przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów. Odpowie również za popełnione wykroczenia drogowe.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry