REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 17 listopada 2010  
Pijany ksiądz chciał się bić z policjantami
 
 
Policjanci z Knyszyna po pościgu zatrzymali 39-letniego kierowcę, który nie chciał zatrzymać autem do kontroli. Mężczyzna awanturował się i chciał się z nimi bić. Okazało się, że to duchowny z jednej z białostockich parafii.

Wszystko wydarzyło się dziś tuż po północy. Policjanci z posterunku w Knyszynie, w pobliżu wsi Ruda, chcieli zatrzymać do kontroli jadącego z przeciwka opla. Jego kierowca zlekceważył dawane przez mundurowych sygnały świetlne, nacisnął na pedał gazu i zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. Ścigany na łuku drogi stracił panowanie nad autem, przebił przydrożną barierkę i wpadł do rowu.

Gdy policjanci podbiegli do rozbitego samochodu, jego kierowca zaczął krzyczeć w ich kierunku, że ci go wystraszyli. Tyle, że od szofera czuć było silną woń alkoholu. Mundurowi poprosili mężczyznę, żeby wysiadł z auta.

Ten odmówił. Kiedy jeden z funkcjonariuszy próbował go wyciągnąć z pojazdu, kierowca kilka razy uderzył go pięścią w twarz i klatkę piersiową. Po krótkiej szamotaninie awanturnik został wyciągnięty na zewnątrz i zostały mu założone kajdanki.

Wtedy 39-latek zaczął grozić policjantom. Straszył ich, że "ich załatwi", że "nie wiedzą z kim mają do czynienia". Nie chciał dmuchać w alkomat, więc mundurowi zapakowali go do radiowozu i zawieźli do szpitala w Mońkach.

Wspólna podróż nie minęła spokojnie. W policyjnym aucie zatrzymany zaczął uderzać głową o elementy wyposażenia auta, cały czas głośno krzycząc. W szpitalu do pobrania krwi niezbędne było użycie siły, ponieważ 39-latek cały czas się wyrywał. Wyniki badania trzeźwości będą znane za kilka dni.

Po wszystkim okazało się, że agresywnym zatrzymanym był mieszkaniec Supraśla, który jest księdzem w jednej z białostockich parafii.

Sprawą zajmuje się już policja z Moniek i Prokuratura Rejonowa w Białymstoku.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry