REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 18 czerwca 2008  
Pijacka masakra pod Włocławkiem: trzy ofiary
 
 
W szpitalu zmarł trzeci - z siedmiu! - pasażerów audi 80, które pijany kierowca rozbił w poniedziałek w Probostwie Dolnym pod Włocławkiem. Sprawca przeżył. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Dwaj zabici mieli po 17 a jeden 16 lat. Wszyscy, podobnie jak pozostali pasażerowie audi, byli mieszkańcami Probostwa bądź okolic. Policja nie ustaliła jeszcze, dokąd jechali w poniedziałkowe popołudnie wozem prowadzonym przez 27-letniego Cezarego M. Wiadomo tylko, że pijany mężczyzna - miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu - zabierał co kilkaset metrów do pojazdu po dwóch - trzech nastolatków. W pewnym momencie w samochodzie - razem z kierowcą - było osiem osób! Dwie siedziały - jedna drugiej na kolanach - na fotelu obok szofera, pięć z tyłu.

Jadąc tak przeładowanym wozem, Cezary M. stracił panowanie na prostym odcinku szosy. Zjechał na prawo do rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. Potem audi wzbiło się w powietrze i rąbnęło bokiem o drzewo. Siła uderzenia rozerwała samochód na pół, a pasażerów rozrzuciła w promieniu kilkunastu metrów. - Widok był tak makabryczny, jakby w pojeździe eksplodował jakiś ładunek - relacjonowali mundurowi.

Dwóch pasażerów, którzy siedzieli z tyłu auta, zginęło na miejscu. Reszta została odwieziona do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Niestety, jednego z nich lekarzom nie udało się uratować. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy policja będzie mogła postawić zarzuty Cezaremu M. - będzie to zależało od stanu jego zdrowia.


 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry