REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 17 marca 2011  
Pijany kierowca potrącił 13-letniego chłopca
 
 
Dębiccy policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który po pijanemu potrącił 13-latka. Żona sprawcy próbowała wmówić funkcjonariuszom, że to ona siedziała za kierownicą dostawczego renault.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 13 w Stasiówce (gm. Dębica). Gdy policjanci przyjechali na miejsce wypadku, zastali tam 31-letnią kobietę, która oświadczyła, że potrąciła chłopca idącego poboczem. 13-latek doznał poważnych obrażeń ciała: ma złamane nogi i urazy twarzy. Policjanci zaczęli szukać świadków wypadku. Szybko się okazało, że kobieta kłamała twierdząc, że potrąciła nastolatka.

To nie ona siedziała za kierownicą dostawczego renault. Wypadek spowodował jej mąż, który po zdarzeniu uciekł, a jego żona przypadkowo nadjechała na miejsce zdarzenia.

Mąż kobiety miał powody, by się ukrywać. Był pijany, miał prawie 1,7 promila alkoholu w organizmie. - Żona mężczyzny winę wzięła na siebie - relacjonują policjanci z Dębicy.

31-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Teraz lekarze wypowiedzą, czy obrażenia chłopca bezpośrednio zagrażały jego życiu. Od opinii lekarskiej zależy, jaką kwalifikację prawną zdarzenia przyjmą funkcjonariusze. Na karę będzie miał wpływ również to, że mężczyzna był pijany, uciekł z miejsca zdarzenia i nie udzielił pomocy 13-latkowi.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry