REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 24 listopada 2010  
Pijany z USA rozbił forda w Sopocie: - To nie ja!
 
 
2.24 promila alkoholu we krwi miał 31-letni obywatel Stanów Zjednoczonych, który w poniedziałek nad ranem rozbił w Sopocie samochód.

Do wypadku doszło o godz. 5.25 w poniedziałek. 31-letni obywatel USA kierował fordem fiestą, jechał położoną nad morzem ul. Powstańców Warszawy. Nagle auto uderzyło w drzewo.

Po chwili przechodzień zauważył, że z auta wysiada kierowca, który mocno się zatacza. Zaalarmował przez telefon policję, na miejsce wyruszył patrol.

- 31-letni Amerykanin powiedział policjantom, że to nie on kierował pojazdem, tylko przygodnie poznany w jednym z sopockich klubów mężczyzna - informuje biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji.

W tą wersję policjanci jednak nie uwierzyli. Sprawdzili zapis na monitoringu: kamery nagrały, że fiestę prowadził Amerykanin.

A to nie był jedyny jego kłopot. Choć 31-latek odmówił poddania się badaniu alkomatem, policjanci doprowadzili do pobrania mu krwi. Badanie wykazało, że miał we krwi 2,24 promila alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. We wtorek wieczorem usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do dwóch lat więzienia.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony: [1]
mistrzkierownicy25-11-2010
2,24 promila to przecież bardzo dużo... Ciekawy jestem , jaka kara spotka tego zagranicznego młodzieńca....Czy faktycznie odbędzie dwuletnie wakacje w polskim więzieniu? To na pewno byłaby dla niego porządna nauczka.
 
Strony: [1]
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry