REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 19 sierpnia 2008  
Pijak staranował auto Darii Widawskiej
 
 
Daria Widawska może mówić, że niebiosa nad nią czuwają. Jak donosi "Fakt", w sobotę wraz z mężem Michałem Jarosińskim i dwumiesięcznym synkiem wracała znad morza, gdy w ich samochód uderzył pijany kierowca. Chrysler aktorki nadaje się do kasacji. Jej i rodzinie nic się nie stało. To cud.

Jak dowiedział się "Fakt", do tragicznego wypadku doszło w sobotę po południu. Daria wraz z mężem i synkiem wracali z 2-tygodniowego wypadu nad morze. W wielkim, czarnym chryslerze czuli się bezpiecznie. Poza tym Daria doskonale zna trasę z Trójmiasta do Warszawy, bo jako gdańszczanka wielokrotnie ją przemierzała. Nic nie wskazywało na to, że powrotna podróż do stolicy może skończyć się tak strasznie. Ledwie jednak opuścili Gdańsk, poczuli potężne uderzenie i usłyszeli straszny huk. W ich auto uderzył drugi samochód. Jak się dowiedzieliśmy, sprawca wypadku był nietrzeźwy, nie miał też prawa jazdy. Początkowo ten pirat próbował nawet przekupić męża Darii, ten jednak nie chciał nawet o tym słyszeć. Jak później stwierdziło badanie, pirat miał we krwi 1 promil alkoholu.

Daria natychmiast wyniosła dziecko z samochodu. Ze zdumieniem, ale i radością zobaczyli, że na szczęście nic się nie stało ani Darii, ani maluchowi, który jutro skończy dwa miesiące. Maleństwo przepisowo było zapięte w foteliku i z pewnością to je uratowało.

Po wypadku Daria zatelefonowała do swojego ojca. Ten natychmiast wsiadł w auto i pojechał na miejsce wypadku. Do Warszawy Daria z rodziną wróciła właśnie samochodem ojca. Chrysler, choć to potężny samochód, nadaje się do kasacji. "Auto jest strasznie zniszczone, to cud, że im się nic nie stało" - powiedział "Faktowi" znajomy aktorki. Mimo że od tego strasznego wypadku minęły zaledwie dwa dni, Daria już wróciła do pracy i dzielnie pracuje na planie kolejnej serii "39 i pół". "Daria jest w dobrym stanie psychicznym, zupełnie po niej nie widać, że wraz z rodziną otarła się o śmierć" - powiedział "Faktowi" jeden z pracowników TVN.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry