REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 18 września 2007  
17 pijanych kierowców
 
 

W miniony weekend poznańscy policjanci zatrzymali 17 nietrzeźwych kierujących. Jednym z zatrzymanych okazał się 18 letni Rafał K., mieszkaniec Zgorzelca, który kierując samochodem BMW był pod wpływem prawie 2 promili alkoholu. Do zatrzymania Rafała K. doszło wczoraj około godziny 3.00 na ulicy Jana Pawła II w Poznaniu.

Kolejnym zatrzymanym był 57-letni Leonard K. Mężczyzna zatrzymany został przez policjantów podczas kierowania rowerem na ulicy Piątkowskiej. Gdy podczas kontroli okazało się, że jest nietrzeźwy przewracając rower na jednego z funkcjonariuszy próbował uciekać. Po zatrzymaniu mężczyznę przewieziono do komisariatu Poznań-Północ.

Do niegroźnego wypadku drogowego, w którym udział wziął nietrzeźwy kierowca, doszło w piątek około godziny 20. Kierujący Toyotą 41-letni Waldemar R., będąc w stanie nietrzeźwości, zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z samochodem marki Ford. W wyniku wypadku kierujący pojazdami przewiezieni zostali do szpitala, skąd po opatrzeniu ran zwolniono ich. Sprawę prowadzą policjanci Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Poznaniu.

W ciągu trzech ostatnich dni policjanci zatrzymali prawie 20 osób posiadających przy sobie nieznaczne ilości narkotyków. Do zatrzymań dochodziło podczas rutynowych kontroli. Wśród środków narkotycznych występowała najczęściej marihuana i amfetamina. Wszyscy zatrzymani odpowiedzą za nielegalne posiadanie narkotyków przed poznańskim sądem.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry