REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 12 marca 2010  
Biznesmen sprawcą groźnego wypadku. Był pijany?
 
 
Prawa ręka milionera z Włoszczowy, współtwórca potęgi notowanych na giełdzie spółek Stolbudu i ZPUE we Włoszczowie Ryszard I. spowodował śmiertelny wypadek, prawdopodobnie po pijanemu, ustaliła "Gazeta".

W czwartek przed godz. 20 w Piekoszowie lexus prowadzony przez Ryszarda I. czołowo zderzył się z polonezem. Siła uderzenia była tak duża, że - jak opowiadali świadkowie - polonez owinął się wokół słupa oświetleniowego. 33-letni kierowca poloneza nie miał szans by przeżyć, zginął na miejscu. Osierocił dziecko, ucznia szkoły podstawowej. W wypadku niegroźnie ranna została jego 33-letnia żona.

- Policjanci, którzy byli na miejscu, podejrzewają, że kierowcą lexusa był pijany. Nie zgodził się na badanie alkomatem. Został dowieziony na pobranie krwi do badania na zawartość alkoholu i zatrzymany - informuje Zbigniew Pedrycz, rzecznik świętokrzyskiej policji.

Jak ustaliła "Gazeta", Ryszard I. ma już na swoim koncie wyrok za prowadzenie auta po pijanemu.

52-letni Ryszard I. to do stycznia prezes ZPUE Włoszczowa, obecnie prezes W. Investment Group - jednej ze spółek holdingu ZPUE SA - i wiceprzewodniczący rady nadzorczej Stolbudu. Od lat to zaufany współpracownik jednego z najbogatszych Polaków Bogusława Wypychewicza, założyciela ZPUE.

Władze spółki nie komentowały wypadku. - Nasza spółka wyda oświadczenie w tej sprawie w poniedziałek - usłyszeliśmy w sekretariacie W. Investment Group.


 
 
Autor: Agnieszka Drabikowska, Ziemowit Nowak
Ostatnie komentarze
donaldjeo17-04-2010
Po tej linii myślenia, to samo pytanie o skuteczność i "zmiany świata poprzez puste działania" można zastosować do różowe wstążki do świadomości raka piersi, wstążki i bransoletki na AIDS, a nawet żółte wsparcie naszych wojsk taśmy magnetyczne związane z miliony samochodów. Dlaczego nie po prostu dać gotówki Cancer Society, Hospicjum lokalnych lub oddania do Fisher House na bazie? Wielu Amerykanów potrzebują tych token deklaracje dobrych intencji wspierania przekonanie, że mogą one
 
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry