REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 13 listopada 2008  
Informator spił policjanta?
 
 
32-letni policjant Mirosław B., prowadząc po pijanemu, uderzył w walec. Miał 1,7 promila we krwi, ale broni się, że to wina jego informatora, który dolał mu alkoholu do coli.

Do zdarzenia doszło w kwietniu tego roku po godzinie 23. Pijany funkcjonariusz jechał ul. Plebiscytową, gdzie remontowany był akurat jeden z pasów ruchu, tam też stał walec. Policjant uderzył w niego z taką siłą, że dopiero wezwani na miejsce strażacy uwolnili go z pojazdu. Mężczyzna od razu został przeniesiony do karetki. Tam wezwani na miejsce policjanci chcieli zrobić mu test na alkomacie. B. nie zgodził się na to. Kilka godzin później, kiedy okazało się, że jest policjantem, lekarze w asyście nadzoru służbowego pobrali od niego dwukrotnie krew. Okazało się, że miał 1,7 promila we krwi.

Prokuratura zarzuciła B. prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu do dwóch lat więzienia. On się nie przyznaje i odmówił składania wyjaśnień. Jednak, jak się dowiedzieliśmy, równocześnie ze sprawą w sądzie przeciwko B. toczy się postępowanie dyscyplinarne, podczas którego B. bronił się, mówiąc, że nie prowadził po pijanemu, a całe zdarzenie jest efektem jego spotkania z tajnym informatorem policji, który zdaniem oskarżonego musiał mu dolać alkoholu do coli, czego policjant nie zauważył.

Wczoraj w Sądzie Rejonowym w Opolu miał się rozpocząć proces policjanta, jednak ten nie stawił się na rozprawie, wymawiając się chorobą. Również policja potwierdza, że B. przebywa na L4.


 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry