REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 17 lipca 2006  
Pijany 20-latek próbował przekupić policjantów
 
 
Podobnie jak w Małopolsce, tak i na Śląsku policja zatrzymała około 100 nietrzeźwych kierowców. Wśród nich był m.in. motocyklista, który wjechał w tył jadącego przed nim samochodu i 20-latek, który usiłował przekupić policjantów, by zatuszować sprawę.

Zatrzymany w Rybniku 20-latek, który miał 1,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, podczas przewożenia do komendy zaproponował funkcjonariuszom 700 zł. Odpowie więc nie tylko za jazdę po pijanemu, ale również za próbę przekupstwa.

19-letni motocyklista został ranny po tym, jak uderzył w tył prawidłowo jadącego renault w Wodzisławiu Śląskim. Trafił do szpitala. Policjanci, świadkowie i badający go lekarz wyraźnie wyczuli woń alkoholu, pobrano więc jego krew, by zbadać poziom alkoholu.

Do kolizji z innym samochodem na jednym z rond w Raciborzu doprowadził też inny młody i nietrzeźwy kierowca - 23-latek miał ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Z kolei w Dąbrowie Górniczej zatrzymano 43-letniego mężczyznę, który - mimo wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów - jechał po pijanemu maluchem. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik 2,93 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 
 
Ostatnie komentarze
życiowa mądrość27-01-2007
A ty byś chciał iść do paki za 700 pln? Ja się wcale nie dziwię, że nie wziął. Policjant w więzieniu ma gorzej, niz gwałciciel małych chłopców. A liczenie na to, że się do więzienia nie trafi, to spora naiwność. Każdy (skurwysyn) trafia prędzej czy później.
 
Piotr099021-11-2006
700zł to niezła flotka
 
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Nowości

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry