REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 26 września 2006  
Pijany pirat drogowy
 
 

Do strzelaniny doszło w środku nocy w Choszcznie. Pijany kierowca golfa kilkakrotnie próbował rozjechać zatrzymującego go policjanta.

W nocy z piątku na sobotę choszczeńska policja dostała zawiadomienie o pijanym mężczyźnie za kierownicą volkswagena golfa. Patrol w radiowozie zauważył samochód zaparkowany na ul. Norwida. W aucie siedział młody człowiek.

Policjanci zablokowali mu drogę radiowozem. Gdy jeden z nich podchodził do drzwi kierowcy, samochód gwałtownie ruszył do tyłu, skręcając w prawo tak, że zahaczyl błotnikiem policjanta. Auto uderzyło tyłem w metalową barierkę zabezpieczającą schody pobliskiego budynku. Kierowca zmienił bieg i gwałtownie ruszył w kierunku funkcjonariusza. Ten wezwał go do zatrzymania się, strzelił w górę, a potem dwa razy w kierunku samochodu. Zdążył odskoczyć przed jadącym wprost na niego autem. Golf znowu wycofał się, chwilę stał naprzeciw radiowozu, zwiększając obroty silnika, i ruszył z piskiem opon w kierunku policyjnego auta. Policjanci odjechali, unikając czołowego zderzenia. Golf uciekł.

Dopiero rano funkcjonariusze zatrzymali w domu kierowcę auta, 22-letniego Jacka C. Okazało się, że w listopadzie ubiegłego roku stracił prawo jazdy. Tydzień wcześniej nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Jackowi C. przedstawiono zarzuty czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego, kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości (o godz. 7 rano miał ponad dwa promile alkoholu we krwi) i narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Prokurator wystąpił do sądu w Choszcznie z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry