REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 20 listopada 2009  
Morderca drogowy w złotym bmw
 
 
Sześć lat więzienia to prawomocny wyrok dla 63-letniego Mariana B., który jadąc po pijanemu staranował najpierw 12 zaparkowanych aut, a na koniec śmiertelnie potrącił kobietę.

Wczoraj Sąd Okręgowy w Białymstoku zajmował się apelacją od wydanego w lipcu wyroku skazującego mężczyznę na sześć lat wiezienia.

Obrońca mężczyzny chciała łagodniejszej kary, argumentując to dotychczasową niekaralnością mężczyzny oraz faktem, że nie pamięta jak doszło do tego zdarzenia (to mogło być prawdą, ponieważ kiedy zatrzymała go policja, okazało się, iż ma 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu).

Oskarżyciel był innego zdania i chciał utrzymania kary. Mariana B. określił mianem "drogowego mordercy", który z premedytacją i pełną świadomością jeździł samochodem po pijanemu. Autem wraz z kolegami pojechał do sklepu po alkohol, a po zakupach spożywano go w wozie.

Sąd podzielił argumenty prokuratury i wyroku nie zmienił. Orzeczenie jest już prawomocne, a mężczyzna od chwili tragedii siedzi już za kratami.

Do zdarzenia doszło w marcu tego roku przy ul. Konwaliowej w Białymstoku. Pod wieczór kierowca złotego bmw zaczął taranować zaparkowane wzdłuż osiedlowej uliczki samochody. Choć zniszczył kilka aut, nie chciał się zatrzymać i dodając gazu w swoim wozie jechał dalej. Stanął dopiero gdy potrącił 59-letnią kobietę. Ta chwile wcześniej wysiadła ze swojego auta. Zaparkowała tuż pod swoim blokiem. Poszkodowana z powodu licznych obrażeń zmarła po tygodniu w szpitalu.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry