REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 8 kwietnia 2009  
Premiera spotu "Prowadzę - jestem trzeźwy"
 
 
W dniach 9 - 14 kwietnia nowy spot kampanii społecznej „Prowadzę - jestem trzeźwy" pojawi się na antenie TVN, TVN siedem, TVN Style, TVN Turbo.

Do Partnerów medialnych kampanii dołącza również RMF MAXXX. Emisja spotów nastąpi we wszystkich stacjach tej sieci w Polsce.

- Wiosna to czas Wielkanocy, nadziei, budzenia się nowego życia, nie tylko fizycznego, ale również duchowego - mówi ksiądz Piotr Brząkalik, odpowiedzialny za kampanię od strony merytorycznej - Miejmy nadzieję, że rozpoczęcie kampanii w mediach „obudzi" wielu kierowców i zachęci ich do postawy odpowiedzialności za życie swoje i innych.

Emisje w radiu i telewizji zaplanowano na „długie weekendy" roku 2009 podczas których kierowcy częściej niż zwykle siadają za kółkiem, odwiedzają rodziny i przyjaciół, wyjeżdżają na dalsze wycieczki.

- Najnowszy spot zatytułowaliśmy „urodziny wujka", a jego fabuła opowiada o dobrym gospodarzu, który dba o bezpieczeństwo gości i najbliższych - mówi Krzysztof Gmyrek, wiceprezes firmy Business Consulting, która jest współorganizatorem kampanii - Jest taki sympatyczny moment w spocie, kiedy tytułowy wujek, słysząc wystrzał otwieranego szampana, pyta donośnym głosem „Zaraz, zaraz... A kto was odwiezie?" Zależałoby nam, żeby ludzie podchwycili intonację aktora i zadawali sobie to pytanie podczas różnych imprez, przed pierwszym toastem.

- Spot nakręcony został dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Infrastruktury, Urzędów Miast i Gmin oraz aukcji charytatywnej breloków na portalu Allegro.pl - mówi Krzysztof Bogdoł odpowiedzialny za produkcję.

Start kampanii na nośnikach outdoorowych, billboardach, autobusach i tramwajach planowany jest na początek lipca.

Zapraszamy do odwiedzin na stronie www.trzezwosc.pl

 
 
Źródło: www.trzezwosc.pl
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry