REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 3 sierpnia 2006  
Pijani kierowcy stracą auta
 
 

Do sądów wpływają już pierwsze wnioski prokuratorów, domagających się konfiskaty samochodów, prowadzonych przez pijanych kierowców. Czekają one na decyzje sędziów - piszą "Nowości".

Na razie nie ma jeszcze kompleksowych danych z całego regionu, bo zgodnie z zaleceniem Prokuratora Okręgowego w Toruniu mają zostać przygotowane na 10 sierpnia. "Nowościom" udało się już ustalić, że wnioski o przepadek aut przygotowały m.in. prokuratury w Chełmnie i Golubiu-Dobrzyniu.

W ostatnim z tych miast wczoraj wpłynął do sądu akt oskarżenia przeciwko kierowcy, który miał we krwi prawie 3 promile alkoholu i prowadził forda eskorta wycenionego na 6 tysięcy złotych. Chce dobrowolnie poddać się karze i zgadza się na przepadek auta. Również prokuratura w Chełmnie sporządziła co najmniej trzy akty oskarżenia, w których zatrzymani kierowcy zgodzili się na dobrowolne poddanie się karze i przepadek pojazdów, które prowadzili pod wpływem alkoholu.

Oczywiście w obu prokuraturach są również przypadki, gdzie kierowcy nie godzą się, aby zabrać im auta. Mimo to będziemy składać takie wnioski i dążyć do ich realizacji również przez składanie apelacji, gdy decyzje sądów pierwszej instancji będą dla nas niekorzystne - mówi Jerzy Bublik, szef Prokuratury Rejonowej w Chełmnie.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Nowości

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry