REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 27 stycznia 2009  
W Brzegu samochodem kierowało... dwóch pijanych mężczyzn
 
 
Najpierw obili co najmniej dwa samochody na osiedlowym parkingu. Potem renault laguną wyjechali na drogę krajową, zahaczyli o wysepkę i skończyli rajd na słupku ustawionym na poboczu.

Do kolizji doszło przed godziną 17.00

- Kiedy zawiadomiony o dziwnie poruszającym się aucie patrol przyjechał na ulicę Chocimską, kierowca wyskoczył z samochodu i zaczął uciekać - relacjonuje komisarz Jan Minosora, zastępca komendanta policji w Brzegu.

Jak mówili potem świadkowie, mężczyzna biegł z dużym trudem, a ucieczkę kończył na czworakach. Policjanci bez trudu go złapali.

- Kiedy wrócili z nim do samochodu, ze zdziwieniem zauważyli, że na miejscu kierowcy śpi drugi mężczyzna - mówi komisarz Minosora.

Okazało się, że jest to właściciel renault. Był tak zamroczony alkoholem, że jeszcze policjanci nie mogli go dobudzić. Niewykluczone, że jego kolega nie mógł go przesunąć i dlatego na nim usiadł, a potem ruszył autem.

21-latek z Brzegu odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym (miał 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu) i za spowodowanie uszkodzeń innych aut. Jego kompan prawdopodobnie nie usłyszy żadnych zarzutów.

- Mogę tylko podziękować osobie, która powiadomiła policję - mówi komendant Minosora. - Na szczęście obyło się bez tragedii, o jakich słyszymy codziennie na polskich drogach.

Ulica Chocimska to fragment bardzo ruchliwej drogi krajowej nr 39. Gdyby kierowca przejechał jeszcze kilka metrów, mogło dojść do groźnego wypadku.

 
 
Autor: Jarosław Staśkiewicz
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry