REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 18 sierpnia 2006  
Staranował radiowóz, uciekając przed policją
 
 

Chłopak w czwartek nad ranem wracał samochodem z dyskoteki. Był pijany i nie miał prawa jazdy. Kiedy na drodze zobaczył radiowóz, zaczął uciekać po gliwickich ulicach. Próbując wymknąć się policji, staranował radiowóz, a auto, którym jechał, rozbił na płocie.

Policyjny pościg trwał 40 minut. - Kierowca daewoo nexii, jadący bez świateł, na widok policyjnego radiowozu zawrócił i z ogromną prędkością zaczął uciekać pod prąd ulicą Dworcową. Chwilę potem zahaczył o tył ciężarówki, której kierowca, widząc policyjną akcję, zatarasował trzy pasy ruchu - mówi Marek Słomski, rzecznik gliwickiej policji.

Samochód 19-latka odbił się od przyczepy, wpadł na parking przy sklepie. Policjanci, którzy zdecydowali się nie używać broni, próbowali wyrwać kluczyki ze stacyjki. Chłopakowi udało się jednak odjechać, taranując policyjnego forda transita. Kilkakrotnie bokiem samochodu próbował zepchnąć radiowóz z drogi. Zaczął kluczyć ulicami miasta. Jadąc pod prąd, chciał staranować kolejny radiowóz, ale policjantom udało się uniknąć zderzenia.

W końcu chłopak wyskoczył z jadącego samochodu przy ul. Dolnej Wsi. Auto uderzyło w betonowy płot. 19-latek sforsował kilka przydomowych ogrodzeń i schował się w przyczepie wypełnionej zbożem na posesji rolnika.

Po zatrzymaniu okazało się, że ma on 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na dodatek nie ma uprawnień do prowadzenia samochodu, a auto należy do ojca kolegi, z którym wcześniej bawił się na dyskotece.

Chłopak odpowie za prowadzenie samochodu po pijanemu i spowodowanie kolizji oraz czynną napaść na funkcjonariuszy. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Nowości

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry