REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 10 stycznia 2006  
PAP: Nie uciekł przed alkomatem, tylko się... spieszył
 
 


W czwartek około godz. 14 ktoś zadzwonił do Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie i poinformował, że szef limanowskiej komendy powiatowej pracuje po pijanemu. Funkcjonariusze z inspektoratu wsiedli w samochód i pojechali do Limanowej, żeby sprawdzić, czy faktycznie tak jest. Gdy zaparkowali samochód przed komendą powiatową, była dokładnie 15.38, czyli już osiem minut po zakończeniu pracy w tej jednostce. Szefa jednak zastali. Poinformowali go o treści anonimowego telefonu i oświadczyli, że muszą sprawdzić tę informację - opisuje dziennik.

Komendant miał tę wiadomość przyjąć spokojnie. Poprosił gości, aby usiedli. Sam wyszedł z pokoju i... już nie wrócił - podaje gazeta.

Punktualnie, jak gdyby nigdy nic, insp. Kruczek pojawił się natomiast wczoraj w pracy i odebrał telefon od kontrolerów z Krakowa. Swoje nagłe zniknięcie tłumaczył, że ma remont w domu i w tej sprawie był umówiony z fachowcem. Przekonywał, że miał nadzieję, iż to spotkanie zajmie mu maksymalnie 15 minut i zdąży wrócić. Ale - jak mówił - przeciągnęło się i gdy wrócił do komendy po około 50 minutach, nie zastał już nikogo w gabinecie.

W ten sposób limanowski komendant uniknął badania na alkomacie i wystawił do wiatru krakowskich kontrolerów - pisze "Dziennik Polski". (PAP)

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Nowości

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry