REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 14 września 2010  
Jechali z baru na zabawę. Pięć osób zostało rannych
 
 
Taki jest bilans zderzenia dwóch samochodów osobowych w Posadzie Górnej (pow. krośnieński). Jeden z kierowców prawdopodobnie był pijany.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 20.30 w Posadzie Górnej na drodze łączącej Rymanów z Rymanowem-Zdrojem. Zderzyły się tam opel astra i honda civic. Według wstępnych ustaleń policjantów na prostym odcinku drogi 22-letni kierowca opla zjechał nagle na lewy pas ruchu i uderzył w lewy bok hondy. - Obydwa auta odbiły się od siebie i wpadły do rowu - relacjonuje Marek Cecuła z policji w Krośnie.

Strażacy wyciągnęli z uwięzionych we wrakach ludzi. Musieli do tego używać specjalistycznego sprzętu. W wypadku rannych zostało pięć osób: 24-letni kierowca i 23-letnia pasażerka hondy oraz kierowca i dwoje pasażerów opla - 26-letni mężczyzna i 19-letnia kobieta. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach okazało się, że w najcięższym stanie jest kierowca hondy, u którego lekarze zdiagnozowali poważny uraz głowy. Jego 23-letnia znajoma ma złamany obojczyk.

Mniej groźnych urazów doznali kierowca i dwaj pasażerowie opla. Trzecim pasażerem tego samochodu był jeszcze 31-latek, który jako jedyny nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie pół promila alkoholu. Stan trzeźwości pozostałych uczestników wypadku znany będzie po analizie krwi, która została od nich pobrana.

Policjanci ustalili, że wieczorem zarówno kierowca, jak i pasażerowie opla, pili wspólnie alkohol w jednym z lokali na terenie Rymanowa. Po opuszczeniu baru jechali do Posady Górnej na zabawę. - Podczas rozmowy w szpitalu od wszystkich czuć było alkohol - twierdzą policjanci.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry