REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 19 marca 2008  
Sprawca wypadku zatrzymany!
 
 
Policjanci zatrzymali dzisiaj rano sprawcę wczorajszego wypadku na Trasie Katowickiej. Mężczyzna był pijany w chwili zatrzymania, nie miał prawa jazdy i - jak się okazało - był wcześniej karany za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Policjanci doprowadzą go do prokuratury. Poszukiwania mężczyzny trwały prawie dobę.

Policjanci przez prawie dobę poszukiwali osoby, która była sprawcą wczorajszego wypadku. Kierowany przez niego Ford Fiesta w czasie zmiany pasa otarł się o bok autobusu PKS, którym jechało 39 osób. Kierowca autobusu ratując się przed zderzeniem zjechał na pobocze, wpadł do rowu i wywrócił się na bok. Czterej pasażerowie i kierowca zostali lekko ranni. Sprawca wypadku porzucił samochód i zbiegł z miejsca wypadku. Dzisiaj rano "dopadli" go policjanci.

- Po kilkanaście razy zaglądaliśmy w miejsca, w których mógł przebywać. W końcu, dzisiaj wcześnie rano, zatrzymaliśmy go. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy - mówi Józef Klimczewski, szef poznańskiej drogówki. - Mężczyzna nie miał prawa jazdy, był wcześniej karany za jazdę pod wpływem alkoholu, a samochód, którym jechał nie był ubezpieczony - wyjaśnia. Sprawcą zdarzenia jest 45-letni Krzysztof W., mieszkaniec Mosiny, który przyznał się, że wczoraj doprowadził do wypadku. Policjanci zabrali zatrzymanego do Policyjnej Izby Zatrzymań. W najbliższym czasie zajmie się nim prokurator.


 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry