REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 28 września 2010  
Nietrzeźwy kierowca pobił się z innym kierowcą
 
 
Nietrzeźwego kierowcę zatrzymali wczoraj policjanci z Witomina. Mieszkaniec Gdyni prowadził swój pojazd mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Oprócz tego nie miał przy sobie prawa jazdy i spowodował kolizję z innym pojazdem, a następnie zaatakował kierowcę uszkodzonego auta.

Policjanci na miejscu ustalili, że kierowca toyoty stał w korku na ul. Małokackiej. Nagle stojący przed nim Ford zaczął zjeżdżać w dół w jego kierunku. Kierowca Forda nie reagował na sygnały dźwiękowe pochodzące z Toyoty. Gdy toczący się w dół pojazd uderzył w jego auto, wysiadł z niego aby zobaczyć co się stało. Gdy podchodził do kierowcy Forda wyczuł od niego alkohol. Postanowił zabrać mu kluczyki od pojazdu aby udaremnić ewentualną ucieczkę z miejsca kolizji. Wówczas pomiędzy mężczyznami wywiązała się szarpanina, a gdy kierowca toyoty nie chciał oddać kluczyków od Forda, został uderzony pięścią w twarz przez nietrzeźwego kierowcę.

Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze to zastali szamoczących się na ziemi mężczyzn. Obu kierowcom została udzielona pomoc medyczna. Kierowca Forda trafił do policyjnego aresztu. Teraz śledczy wyjaśniają szczegóły zdarzenia i ewentualnego uszkodzenia ciała kierowcy Toyoty.

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 i utrata prawa jazdy. Uszkodzenie ciała natomiast, w zależności od odniesionych obrażeń, zagrożone jest karą nawet do lat 5.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry