REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 6 września 2010  
Śmierć ciężarnej 21-latki. Kierowca był pijany
 
 
Policja zatrzymała sprawcę wypadku, w którym zginęła 21-letnia dziewczyna. 25-latek był pijany i uciekł z miejsca wypadku. Kobieta, która - jak dowiaduje się TVN24 - była w siódmym miesiącu ciąży, zmarła. Dziecka również nie dało się uratować.

Do wypadku doszło po godzinie 7. na przeciwko pogotowia i szpitala przy ul. Skłodowskiej-Curie w Darłowie. Kierowca samochodu, którym grupa ludzi najprawdopodobniej wracała z dyskoteki, stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z zakrętu i uderzyło w barierkę oddzielającą ulicę od chodnika.

Młodzi ludzie odjechali z miejsca wypadku. Przejechali ledwie kilkadziesiąt metrów, gdy zorientowali się, że z 21-letnią pasażerką dzieje się coś złego. Kobieta prawdopodobnie podczas wypadku uderzyła w jakiś element wnętrza samochodu.

Kierowca zawrócił na najbliższym rondzie i ruszył pod budynek pogotowia ratunkowego. Tam zostawił 21-latkę wraz z jednym z pasażerów i odjechał. Chłopak, który został na miejscu pobiegał po lekarzy. Kiedy ratownicy wybiegli z budynku, kobieta już nie żyła. Lekarze stwierdzili zgon 21-latki.

Kierowca porzucił auto kilkaset metrów dalej i zniknął. Policji udało się go znaleźć w ciągu kilku godzin. To 25-letni mieszkaniec Darłowa. Wraz z mężczyzną, który został przy kobiecie, trafił do aresztu. Obydwaj mężczyźni byli pijani. Kilka godzin po wypadku kierowca wciąż miał 0,5 promila. Gdy wytrzeźwieją, zostaną przesłuchani.

Sprawcy wypadku grozi do 12 lat więzienia.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry