REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 22 października 2010  
Pijany wiózł pijanego
 
 
Do policyjnego aresztu trafił pijany kierowca renault scenic, który zajechał drogę rowerzyście. Kierowca auta wiózł... pijanego ojca.

W poniedziałek wieczorem we Wrocance w gminie Miejsce Piastowe wracającemu do domu rowerzyście zajechał nagle drogę renault scenic, którym jechało dwóch mężczyzn. - Pomiędzy uczestnikami zajścia doszło do kłótni. W je trakcie rowerzysta zorientował się, że kierowca auta i jego pasażer są pijani. Nie przejmując się ich agresywnym zachowaniem, mężczyzna niezwłocznie powiadomił o zdarzeniu policję i wezwał na pomoc swojego syna - relacjonuje Marek Cecuła z policji w Krośnie.

Funkcjonariusze ustalili, że samochodem kierował 30-letni krośnianin, zaś pasażerem auta był jego 58-letni ojciec. Okazało się, że obaj mężczyźni rzeczywiście są pijani. Przeprowadzone badanie wykazało w organizmach mają po około 2,4 promila alkoholu. Policjanci stwierdzili, że auto jest własnością ojca, a kierujący nim syn nie miał przy sobie żadnych dokumentów. 30-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

We wtorek usłyszał zarzut kierowania samochodem po pijanemu, za co grozi do lat 2 więzienia oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 10 lat. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i brak przy sobie wymaganych dokumentów. Przed sądem stanie również ojciec za to, że pozwolił pijanemu synowi wsiąść za kierownicę.


 
 
Ostatnie komentarze
mistrzkierownicy25-10-2010
Takie rzeczy tylko w Polsce...Eh, kiedy w końcu nauczymy się dobrych nawyków jazdy?? http://blog.mistrz-kierownicy.com.pl/
 
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry