REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 10 października 2006  
Pijany kierowca autobusu zatrzymany
 
 

We wtorek rano warszawscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę autobusu. Mężczyzna naraził zdrowie kilkudziesięciu osób, które przewoził z Wołomina do Warszawy. We krwi miał ponad półtora promila alkoholu.

Tuż przed godziną 7:00 asp. szt. Paweł Piasecki, który właśnie jechał do pracy autobusem linii A, zwrócił uwagę na dziwne zachowanie kierowcy. Kiedy dojeżdżali do skrzyżowania, kierowca nagle zatrzymał się i zaczął kłócić z innym kierującym, który rzekomo zajechał mu drogę. Był tak zdenerwowany, że kazał wszystkim pasażerom wyjść i powiedział, że dalej nie pojedzie. Gdy spieszący się do pracy ludzie nie zgodzili się, ten nagle zmienił zdanie i postanowił jechać dalej. Dla podróżującego autobusem policjanta było jasne, że kierowcę trzeba skontrolować. O sprawie poinformował telefonicznie policjantów ruchu drogowego.

W tym czasie autobus z kilkudziesięcioma osobami przejechał kolejne skrzyżowanie. Minąwszy je, kierowca zatrzymał się i ponownie nakazał wysiąść wszystkim pasażerom. Podróżujący autobusem policjant nie czekał już dłużej. Podszedł do kierowcy, wylegitymował się i zażądał okazania dokumentów. Mężczyzna jednak zaczął się szarpać z funkcjonariuszem i próbował uciekać. Szybko został obezwładniony. Badanie alkomatem wykazało ponad półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowcę zatrzymano. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

 
 
Autor: KGP
Ostatnie komentarze
bogdan z sosnowca10-10-2006
tez jestem kierowca jezdze juz ladne pare lat mam troje dzieci dlamnie jest to niewyobrarzalne takim czubom powinno zabierac sie prawo jazdy na AMEN
 
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry