REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 25 maja 2009  
Karambol przez pijanego
 
 
Cztery samochody zostały uszkodzone w karambolu do jakiego doszło w sobotę na ulicy Warszawskiej. Spowodował go pijany kierowca. Co ciekawe, trzy godziny wcześniej policjanci zatrzymali ten sam samochód z innym pijanym kierowcą za kierownicą.

Do pierwszego zatrzymania doszło około godz. 14.20 na kieleckim osiedlu Barwinek. - Patrol zatrzymał do kontroli mazdę kierowaną przez 20-latka z Kielc. Kierowca miał 1,8 promila alkoholu w organizmie i prowadził samochód kolegi - relacjonuje Ewa Jurkiewicz z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji. Policjanci odebrali delikwentowi prawo jazdy i wezwali go na niedzielę. Samochód przekazali towarzyszącej kierowcy młodej kobiecie, która była trzeźwa i zadeklarowała, że odstawi go do garażu.

- Trzy godziny później policjanci dostali kolejne zgłoszenie, że czerwona mazda uderzyła w zaparkowane na ul. Warszawskiej nissana, daewoo i mazdę, a z samochody uciekła młoda dziewczyna i młody mężczyzna - mówi Jurkiewicz. Na miejscu okazało się, że to ten sam samochód, a za kierownicą rozbitego auta siedzi uwięziony kierowca. - Tym razem to już był właściciel. Nawet gdyby się nie zaklinował, to i tak raczej by nie mógł uciec, bo miał 3 promile alkoholu w organizmie - dodaje Jurkiewicz.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry