REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 16 listopada 2009  
"Wzniósł" auto na 3,5 metra
 
 
Na małopolskich drogach dziś dużo wypadków. W Tenczynie zginął kierowca osobowej skody. W Dobczycach pijany kierowca opla "wzniósł" swoje auto na trzy i pół metra. Pijany kierowca zostawił swoich pasażerów i uciekł. Grozi mu 12 lat więzienia.

Na "zakopiance" w Tenczynie (gmina Lubień) doszło do poważnego wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, na jadącą prawidłowo w stronę Zakopanego ciężarówkę (ciągnik siodłowy volvo z naczepą) najechał jadący w przeciwnym kierunku kierowca osobowej skody Favorit - informuje aspirant Szymon Sala z myślenickiej policji.

Na miejscu zginął prowadzący skodę 70-latek, a podróżująca z nim pasażerka tego samochodu odniosła obrażenia ciała. Została przewieziona na oddział ortopedyczny SPZOZ w Myślenicach z podejrzeniem złamań w obrębie klatki piersiowej (nie zagrażających życiu).

"Zakopianka" w Tenczynie przez kilka godzin była nieprzejezdna. Mężczyzna, który zginął to już 24 ofiara śmiertelna zdarzeń drogowych na terenie powiatu myślenickiego od początku 2009 roku.

To nie koniec wypadków w Małopolsce. "3.5 metra nad ziemią"

Około godz. 2:30 w Dobczycach na drodze wojewódzkiej nr 967 kierujący oplem vectrą, jadąc w kierunku Gdowa, na prostym odcinku drogi z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem. Opel zjechał na lewe pobocze, uderzył w bariery ochronne, a następnie jadąc przydrożnym rowem wpadł na przepust betonowy. Tam samochód został wyrzucony w powietrze trafiając w drzewo. Wszystko wskazuje na to, że prędkość pojazdu była ogromna, gdyż, jak zaznaczyli w dokumentacji policjanci, gałęzie tego drzewa zostały częściowo ścięte na wysokości około 3,5 metra od poziomu jezdni - podkreśla Szymon Sala z myślenickiej policji.

Ranni pijani. Kierowca zbiegł

Podczas zdarzenia poważnie ranni zostali dwaj z trzech pasażerów opla (najciężej poszkodowany, 21-latek z obrażeniami głowy, w stanie zagrażającym życiu, trafił do jednego z krakowskich szpitali specjalistycznych). Wszyscy jadący tym samochodem podczas wypadku znajdowali się pod działaniem alkoholu. Udzielono im pomocy medycznej.

Kierujący oplem - najprawdopodobniej również będąc pod wpływem alkoholu - oddalił się z miejsca wypadku. Policjanci ustalili, że jest nim 23-latek z gminy Gdów. Po całodziennych poszukiwaniach, dopiero późnym popołudniem udało się go odnaleźć.

Za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu, którego następstwem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu osoby poszkodowanej, może grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry