REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 21 października 2008  
Przyciął policjanta oknem i wiózł go kilkaset metrów
 
 
Niewiele brakowało, a tragicznie skończyłaby się interwencja policjantów z Legionowa. Gdy jeden z funkcjonariuszy próbował wyjąć kluczki ze stacyjki zatrzymanego do kontroli samochodu, pijany kierowca ruszył gwałtownie. Unieruchomiony szybą policjant przejechał w ten sposób kilkaset metrów.

Mieszkańcy Legionowa, którzy byli świadkami zdarzenia twierdzą, że całe zajście wyglądało jak scena z filmu. W samo południe na ulicy Piłsudskiego jadący nieoznakowanym radiowozem patrol zauważył granatowe audi. Wszystko wskazywało na to, że jego kierowca jest nietrzeźwy.

Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd. Mężczyzna był zaskoczony ich widokiem i na tyle zdesperowany, że gdy jeden z policjantów po zatrzymaniu auta próbował wyciągnąć ze stacyjki kluczyki i uniemożliwić dalszą jazdę, ten z impetem ruszył przed siebie.

Pijany kierowca zdążył jeszcze domknąć swoje okno blokując rękę policjanta w samochodzie. W ten sposób z unieruchomionym funkcjonariuszem Krzysztof O. przejechał z dużą prędkością kilkaset metrów. Policjantowi na szczęście udało się w końcu uwolnić rękę.

Poturbowanego partnera zabrała z ulicy jego koleżanka z patrolu. Policjanci ruszyli w pościg za 25-latkiem. Krzysztof O. został zatrzymany chwilę później na parkingu ulicy Norwida. Zanim został obezwładniony, próbował jeszcze uciekać pieszo.

Rannym policjantem zajął się lekarz, a pijany kierowca trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad dwa promile alkoholu.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry