REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 30 listopada 2006  
Uwaga wariat drogowy już na wolności
 
 

Pijany kierowca z Czerska, który z dziećmi w samochodzie próbował uciekać policji, jest już na wolności.

21-letni Łukasz S. miał 1,7 promila, gdy seatem ibiza uciekał "berlinką" przed policją. Po drodze uderzył w stojące przed skrzyżowaniem auto, a potem jechał przeciwnym pasem, zmuszając TIR-y do ucieczki na pobocze. S. wiózł dwie nietrzeźwe koleżanki i trójkę ich małych dzieci w wieku 5 miesięcy, 2 i 5 lat. Dzieci nie siedziały w fotelikach. Nie ma wątpliwości, że były narażone na śmierć.

Wczoraj Łukaszowi S. przedstawiono zarzuty. Za spowodowanie zagrożenia drogowego po pijanemu grożą mu trzy lata więzienia. Kara bezwzględnego więzienia wydaje się niemal pewna, gdyż S. jechał w poniedziałek bez prawa jazdy - to zabrano mu przed kilkoma miesiącami za... jazdę po pijanemu. Mężczyzna nie trafił jednak do aresztu. Z naszych informacji wynika, że policja nawet nie złożyła do sądu wniosku o zastosowanie tego środka zapobiegawczego.

Potwierdza to Angelika Kreft, rzecznik policji w Starogardzie Gdańskim. Dlaczego tamtejsza policja jest tak pobłażliwa? - Podejrzany złożył wyjaśnienia i najwidoczniej nie zachodzi obawa matactwa i uchylania się od odpowiedzialności z jego strony - odpowiada rzeczniczka.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony: [1]
Darek06-12-2006
Pewnie tobie Piotrze zdażasię jazda na podwójnym gazie, jeśli tak bronisz pijaków za kierownicą. Moim zdaniem to jeszcze za małe kary dla potencjalnych zabójców
 
kierowca05-12-2006
Dzięki takim ja Ty pijani mordują ludzi na drogach. Zgadzając się na ochlaj za kółkiem zgadzasz się na czyjąś śmierć. Pijany kierowca zasługuje tylko na dwie rzeczy: pierwsza kula w kolano, druga w czachę.
 
Piotr30-11-2006
I bardzo dobrze. Dopóki nie jest winny i nie zachodzi ryzyko matactwa nikt nie ma prawa pozbawiać go wolności. Zresztą sprawcy dużo groźniejszych przestępstw chodzą wolno i nikt nie podnosi larma z tego powodu. Zaczyna mnie męczyć ta publiczna nagonka na pijanych kierowców. Jeśli jechał, nikomu nic się nie stało to nie należy o karać, a przynajmniej nie jak za przestępstwo.
 
Strony: [1]
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry