REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  poniedziałek 7 lipca 2008  
Znudziło mu się na wolności
 
 
Kołobrzescy policjanci zatrzymali w pościgu mężczyznę, który ukradł samochód VW Passat. Był pijany i złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dzień wcześniej wyszedł z więzienia. Samochód wrócił do właściciela.

Do zdarzenia doszło około godz. 09:00 w Kołobrzegu. Pierwsze zgłoszenie dotyczyło kierowcy niebieskiego Passata, który najprawdopodobniej kieruje samochodem po pijanemu. Po chwili zadzwonił mieszkaniec Kołobrzegu, który poinformował, że skradziono mu samochód - niebieskiego Volkswagena. Mężczyzna stał obok swojego samochodu, kiedy nagle podbiegł nieznany mu mężczyzna i wsiadł do środka. Dzięki temu, że kluczyki były w stacyjce, sprawca natychmiast uruchomił samochód.

Poszkodowany próbował mu jeszcze przeszkodzić w ruszeniu, ale bez skutku. Samochód odjechał w nieznanym kierunku. Dzięki przekazanym informacjom oraz szybkiej reakcji policjantów ruchu drogowego i sekcji kryminalnej, sprawca kradzieży został błyskawicznie namierzony i zatrzymany w bezpośrednim pościgu. 

Okazało się, że był to 50-letni Dariusz B. mieszkaniec Kołobrzegu. Teraz odpowie nie tylko za kradzież pojazdu, ale również za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. "Wydmuchał" aż 2,3 promila alkoholu.

Ponadto ustalono, iż na mężczyźnie ciąży sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, ważny do 2013r. Również za ten czyn będzie miał postawiony zarzut. Policjanci odzyskali skradziony samochód i przekazali go właścicielowi. Dariuszowi B. grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry