REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 3 lutego 2011  
Chciał staranować mercedesa policjantki. Był pijany
 
 
Dzisiaj nad ranem bydgoska policjantka zatrzymała pijanego kierowcę. Kobieta po skończonej służbie nocnej wracała swoim samochodem do domu. Na ulicy Toruńskiej zauważyła jadącą pasem obok w kierunku centrum ciężarówkę. Kiedy się zbliżyła samochód z naczepą nagle skręcił i zajechał jej drogę. Funkcjonariuszka pomyślała , że kierowca zagapił się.

Sytuacja jednak powtórzyła się na ulicy Wały Jagiellońskie. Tam kierowca tira nagłym skrętem w lewo zmusił osobówkę policjantki do zjechania na przeciwny pas ruchu. Gwałtowne hamowanie sprawiło, że jej mercedes uniknął zderzenia z innymi pojazdami. Policjantka dogoniła ciężarówkę na Placu Poznańskim. Wtedy przez okno swojego wozu przedstawiła się i okazała policyjną legitymację.

Mundurowa nakazała kierowcy zjechać na pobocze drogi. Kierowca zignorował polecenie i gwałtownie ruszył w dalszą podróż. Na następnym skrzyżowaniu kobieta ponownie przedstawiła się okazując służbowy dokument. Tir jednak ruszył dalej. Kiedy skręcił w ulicę Kraszewskiego funkcjonariuszka wyprzedziła go i zmusiła do zatrzymania pojazdu. Policjantka o pościgu powiadomiła dyżurnego miejskiego jednocześnie prosząc o wsparcie. Kierowca ciężarówki, kiedy okazał do kontroli dokumenty poinformował mundurową, że znajdujące się tam 40 euro są dla niej.

Zachowywał się dziwnie, czuć było od niego alkohol. Kiedy na miejsce przybył patrol drogówki badanie alkomatem wykazało, że 57-latek ma w organizmie ponad półtora promila alkoholu. Tym razem mężczyzna także próbował przekupić funkcjonariuszy proponując im 50 euro i 10 funtów. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty podwójnego łapownictwa, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym.

Teraz kierowcy z Mazowsza grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Policjanta dostanie od szefów nagrodę.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry