REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 23 kwietnia 2009  
Staranował policyjną blokadę
 
 
Nie miał prawa jazdy, był pijany, dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, a na koniec staranował policyjny radiowóz. Policjanci przez blisko godzinę ścigali 19-letniego mieszkańca Lubelszczyzny. Mężczyzna odpowie też za stawianie oporu funkcjonariuszom.

Policyjny patrol w miejscowości Krzesk zauważył pędzący ponad 110 km/h samochód osobowy. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli, a gdy zobaczył policjantów jeszcze przyspieszył. - Po blisko godzinnym pościgu policjanci ustawili blokadę. Mężczyzna nie zwolnił.

Jego mazda z ogromną prędkością uderzyła w stojący w poprzek drogi policyjny radiowóz - relacjonuje całe zajście Cezary Grochowski z Komendy Miejskiej w Białej Podlaskiej i dodaje, że funkcjonariusz, który ustawił blokadę odskoczył do rowu w ostatniej chwili. - Dla nas najważniejsze jest, że nasz kolega wyszedł cało z tej sytuacji - mówi Grochowski.

Przód radiowozu jest zniszczony. Policjanci oszacowali straty na kilka tysięcy złotych. Okazało się, że 19-latek nigdy nie miał prawa jazdy. Początkowo stawiał opór policjantom i nie chciał wyjść z auta. Miał blisko promil w wydychanym powietrzu.

Oprócz niego samochodem podróżowało jeszcze dwóch mężczyzn. Obaj byli pijani. Jeden miał półtora promila drugi ponad trzy. Żaden nie chciał dobrowolnie opuścić samochodu. Kierowca trafił do aresztu.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry