REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  wtorek 22 sierpnia 2006  
Zatrzymano pijanego taksówkarza
 
 

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi jednemu z zielonogórskich taksówkarzy, który jadąc po pijanemu wypadł z drogi i dachował. Po wypadku mężczyzna zgłosił się na policję z informacją, że skradziono mu samochód.

Policja przedstawiła mężczyźnie zarzuty i zabezpieczyła jego samochód na poczet przyszłych kar i grzywien - poinformowała Małgorzata Kalinowska z biura prasowego Komendanta Miejskiego Policji w Zielonej Górze.

Policjanci przedstawili kierowcy trzy zarzuty: prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu, składania fałszywych zeznań i zawiadomienia o przestępstwie, którego nie popełniono.

O zdarzeniu, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę, policję poinformowali mieszkańcy podzielonogórskiej wsi Łężyca. To właśnie ich taksówkarz prosił o pomoc w postawieniu samochodu na koła po dachowaniu. Świadkowie odmówili twierdząc, że nie pomogą pijanemu mężczyźnie i wezwali policję. Wówczas kierowca zbiegł z miejsca wypadku.

Policjanci zabezpieczyli pojazd i szybko ustalili jego właściciela. Niebawem na policję zgłosił się właściciel samochodu i poinformował, że w sobotę był na rodzinnej imprezie, spożywał alkohol i postanowił nocować u swojej siostry. Rano, gdy chciał pojechać do domu, stwierdził, że auto zostało skradzione.

Wersję zdarzeń taksówkarza szybko podważyli świadkowie z Łężycy, którzy rozpoznali pijanego kierowcę, który prosił ich o pomoc po dachowaniu.

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Nowości

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry