REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 2 lipca 2008  
Jechał po pijanemu i blokował
 
 
Kierowca pod wpływem alkoholu spowodował olbrzymie zagrożenie na drodze prowadzącej z Rogalina do Mosiny. Mężczyzna jechał całą szerokości drogi i uniemożliwiał jazdę innym uczestnikom ruchu. Po kilku minutach kierowca został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna kierujący fiatem 126p jedzie całą szerokością drogi powodując zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Znajdujący się w pobliżu patrol natychmiast udał się w kierunku drogi Rogalin - Mosina. Po kilku minutach funkcjonariusze zauważyli nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd, który jechał zygzakiem.

Policjanci podejmując interwencję próbowali zatrzymać kierowcę. Mężczyzna zaczął zjeżdżać na lewą stronę drogi, na której znajdowali się funkcjonariusze. Tym samym zmuszając ich do zjechania na pobocze w wyniku czego została uszkodzona felga w radiowozie. Kierowca nie reagował na żadne próby zatrzymania go. Zaczął uciekać. Po kilkuminutowym pościgu został zatrzymany na jednej z ulic w Mosinie.

Policjanci przebadali alkomatem zatrzymanego kierowcę. 35-latek miał 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na miejsce zostali wezwani policjanci z sekcji ruchu drogowego, którzy zajęli się postępowaniem w sprawie nietrzeźwego kierowcy. Rafałowi Ch. grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Mężczyźnie zabrano również prawo jazdy.


 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry