REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  piątek 7 grudnia 2007  
Znów lawina pijanych kierowców
 
 
Po nietrzeźwych Andrzejkach przyszła pora na pijane Mikołajki. W nocy ze środy na czwartek gorzowska policja zatrzymała 11 nietrzeźwych kierowców i rowerzystów.

Pierwsza wpadła pani Bożena, która na drodze pod Witnicą prowadziła mercedesa, mając w wydychanym powietrzu 2,4 promila alkoholu. Równie nietrzeźwy był pan Mariusz, zatrzymany w Deszcznie kierowca opla. Miał 2,31 promila.

Po pijaku za kierownicę wsiadają jednak nie tylko Polacy. W Gorzowie zatrzymano 26-letniego obywatela Szwajcarii. Prowadząc swoje BMW, miał we krwi promil alkoholu. Drogówkę najbardziej zaskoczył jednak "pijany peleton". W Boleminie, tuż po zmierzchu, zatrzymano pięciu nietrzeźwych rowerzystów, jadących po ruchliwej drodze. Badanie alkomatem wykazało, że mieli od 0,6 do 2,2 promila.

Alkohol był również przyczyną domowych interwencji. Do policyjnej izby zatrzymań trafiły dwie nietrzeźwe panie. Pani Elżbieta, mając 2,31 promila, awanturowała się w centrum Gorzowa. Pani Iwona, mając 2,92 promila, podczas awantury w mieszkaniu zaatakowała swojego męża.


 
 
Ostatnie komentarze
eve19-12-2007
Dziś w na drodze 265 Kowal- Gostynin natrafiłam na VW Transportera za kółkiem którego jak się okzało siedzaił pijany kierowca , mieszkaniec Kłotna. Samochód jechał całą szerokością ,zajeżdźając co chwilę komuś drogę. Przydało się CB radio , dzięki któremu wraz z innym kierwcą udało nam się wspólnie nakłonić pijanego pajaca do zatrzymania , podczas monologu z pijanym ( nie mógł wypowiedzieć logicznie kilku słów )wyrażnnie było czuć alkohol. W tym czasie wezwałam policję ,która zaaregowała bły
 
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry