REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Powiązane

Inne z tej tematyki:

pijanikierowcy.pl z Hołowczycem
 
Brawura na promile, Piwo na metry, samochód na KM.etry.
 

Artykuły
  poniedziałek 24 lipca 2006  
Pijanikierowcy.pl - STOP
 
Strony: [1]
 

Nie tylko upały zalewają nasz kraj, luz w czasie lata żar z nieba w ręce zimne piwo. Wszystko do tego momentu jest jak najbardziej OK. Problem pojawia się kiedy po tym relaksie wracamy do domu, nie koniecznie autobusem, a w sznurze aut ciągnących się do miasta.

Upał, alkohol, rozluźnienie koncentracji, to wszystko mieszanka wybuchowa, która czasem może przynieść fatalne konsekwencje - małe piwo jeśli tylko kierującemu. Często przecież w wypadkach biorą udział osoby, które znalazły się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Wtedy cała ta otoczka wpływająca na bezpieczeństwo pęka, jazda na włączonych światłach, zapięte pasy, ograniczenia prędkości nic nie pomogą jeśli z przeciwka pojawi się samochód prowadzony przez nie do końca przytomnego kierowcę.

Pijani kierowcy to problem z którym nie daje sobie rady nasze prawo, ale również spora część problemu leży w nas samych. Nie zwracamy uwagi ( lub nie chcemy zwracać ) na to, że wiezie nas podpity kierowca, bo może w towarzystwie wejdzie, że jesteśmy nudnymi sztywniakami. Musimy nauczyć się asertywności, głośno mówić NIE, co dotyczy już nie tylko problemu pijanych kierowców, ale też dalej - tłamsi przemoc, pokazuje że sprzeciwiamy się panującej rzeczywistości.

Dlatego też powstała strona www.pijanikierowcy.pl , właśnie ona jest takim miejscem sprzeciwu. Najważniejszą częścią strony jest forum na którym czytelnicy opisują swoje często osobiste przeżycia ( za co chce im serdecznie podziękować )
Listy takie, mają ogromną siłę oddziaływania i dają szanse na to że ktoś kto to przeczytał pomyśli 2 razy zanim pojedzie na podwójnym gazie.

A kto już pojechał może przestrzec innych, oraz znaleźć zrozumienie ( często poprzedzone konstruktywną krytyką ).
Pytanie czy wszystkie te akcje społeczne, billboardy, reklamy w telewizji, są skuteczne jeśli są podane jak reklama płatków śniadaniowych. Bez dyskusji, propozycji i rozmów tak naprawdę nic się nie zmieni. To że strona działa i zyskuje coraz większy rozgłoś to też sygnał dla pijących kierowców - bezsilności jest u skraju wyczerpania a cierpliwość już się skończyła

Strony: [1]
Wersja do druku    wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole
 
 
Autor: Mariusz Zając ,
Ostatnie komentarze
Strony: [1]
KKK14-07-2008
Maniek jesteś nie tylko alkoholikiem ale też debilem idiotą kretynem itd itp jak wypiłeś piwko i siadasz za kółko to nie zapomnij usiąść na tej butelce..w której było to piwko..jak zabijesz kogoś na drodze to pewnie dopiero do Ciebie dotrze jakim jesteś skończonym idiotą..
 
maniek05-12-2006
mnie złapali pod wpływem i ci to znaczy że jestem alkocholikiem a właśnie że niejestem i hu.. ci w dupe pajacu może i ty popełnisz taki błąd to wtedy powinni cie powiesic za jaja .haha
 
marek28-08-2006
kazdemu pjanemu kierowcy zabrac dozywotnio prawo jazdy i wpisac we wszystich dokumentach ze ma zabrane prwo jazdy wszystkie wydzialy komunikacji w UE powinny mnic informacje o pjanym kierowcy powinien byc zalozony czyp aby nigdy juz nie dostal pozwoleni na prowadzenie jakiego kolwjek pojazdu oraz konfiskata pojazdu i taka zecz mozna zrobic placi za to pjany kierowca skoro paszporty sa z czypami to mozna zrobic z pijanymi kierowcami i niema sie co z nimi ceregielic to mozna zrobic juz od 1 09 20
 
Strony: [1]
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Temat:

Nowości

Najczęściej czytane:

AUTOSALON 2006
 
Picie alkoholu a prowadzenie pojazdów
 
Pijany kierowca to śmierć
 
Kierowco popatrz przez Alkogogle
 
Kac po jeździe
 

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy
Nowości
Listy
Fakty
Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry