REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  czwartek 2 lipca 2009  
Zapomniał, że w bagażniku zostawił... konkubinę
 
 
W nocy ustrońscy policjanci zatrzymali na terenie Bażanowic pijanego mężczyznę, który bez zgody właściciela zabrał mu samochód. Auto znalazło się kilkaset metrów od miejsca kradzieży. Podczas oględzin, policjanci w bagażniku wozu znaleźli... pijaną konkubinę sprawcy.

Około północy policjanci zostali wezwani w sprawie kradzieży samochodu. Mieszkaniec Bażanowic wyjaśnił, że pojazd skradziono mu spod bloku, w którym mieszka. Jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy sam znalazł swojego volkswagena golfa stojącego na poboczu kilkaset metrów dalej. Za kierownicą siedział pijany 30-letni mieszkaniec tej miejscowości, który wcześniej pomagał mu w rozładowaniu materiałów budowlanych. Prawdopodobnie wykorzystując nieuwagę, zabrał on kluczyki z mieszkania właściciela.

W trakcie oględzin policjanci, ku swojemu wielkiemu zdumieniu, w bagażniku golfa znaleźli... śpiącą kobietę. Okazała się nią konkubina sprawcy. Była kompletnie pijana i nie potrafiła wyjaśnić, jak się tam znalazła. Stwierdziła tylko, że jeździła tym samochodem razem z konkubentem. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jak wytrzeźwieje, będzie odpowiadał za krótkotrwałe użycie pojazdu, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

Wszystko wskazuje również na to, że nie uniknie również odpowiedzialności za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu.

 

 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry