REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 31 marca 2010  
Wiozła dzieci bez prawka i na gazie
 
 
Pijana 33-latka z pod Miączyna (woj. Lubelskie), wiozła oplem piątkę swoich dzieci. W aucie nie było fotelików ochronnych, żadne z dzieci ani matka nie miało zapiętych pasów bezpieczeństwa. Kobieta nie ma też prawa jazdy. Teraz grozi jej do 5 lat więzienia.

We wtorkowy wieczór policjanci z zamojskiej drogówki, w Kolonii Zawalów, zatrzymali do kontroli drogowej opla omegę. Ich uwagę zwróciła duża liczba pasażerów. W sumie w aucie znajdowało się 6 osób.

Okazało się, że autem kieruje 33-letnia kobieta, która wiezie wewnątrz piątkę swoich dzieci w wieku od 1,5 roku do 13 lat. W aucie nie było ani jednego fotelika dla dziecka, a zarówno kierująca jak i mali pasażerowie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

33-latka poproszona o okazanie prawa jazdy wyznała policjantom, że go nie ma przy sobie. Później okazało się, że nigdy nie zdała egzaminu. Zaczęła tłumaczyć, że spieszy się do sklepu, by kupić lek dla jednego z dzieci.

Mówiła to jednak w taki sposób, że policjanci postanowili sprawdzić, czy jest trzeźwa. Okazało się, że nie.

Alkomat wykazał 0,82 promila alkoholu w jej organizmie. Kobieta została zatrzymana, a dzieci przekazane ojcu, który w międzyczasie dotarł na miejsce kontroli. Niestety, ponieważ on również był pijany, na miejsce trzeba było wezwać dziadka, który, po sprawdzeniu stanu trzeźwości, zaopiekował się piątką wnuków.

33-latka spędziła noc w komisariacie. Dziś usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości i narażenia pięciorga swoich dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi jej do 5 lat więzienia.

 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry