REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 20 lutego 2008  
Niebezpieczny pirat bezkarny?
 
 

Kierowca, który po pijanemu zabił dwóch pasażerów, wyszedł z więzienia na warunkowe zwolnienie i ponownie zasiadł za kierownicą, nie trafi za kratki. Wczoraj nie stawił się w sądzie.

Chodzi o 24-letniego Jana S., syna znanego zamojskiego rzemieślnika, który przed pięciu laty w Józefowie k. Biłgoraja nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekając przed policjantami, uderzył autem w drzewo, zabijając dwóch pasażerów. Miał we krwi ponad trzy promile alkoholu. Został skazany za to na siedem lat więzienia. Na osiem lat stracił też prawo jazdy. W marcu zeszłego roku po odbyciu części kary decyzją sądu wyszedł z więzienia na warunkowe, przedterminowe zwolnienie z powodu złego stanu zdrowia.

Na początku stycznia tego roku mimo braku prawa jazdy uciekał po pijanemu przed policją, taranując inny samochód. Mimo to prokuratura nie wystąpiła do sądu o jego aresztowanie, bo za jazdę po pijanemu groziły mu jedynie dwa lata więzienia. Śledczy zadowolili się tylko 5 tys. zł poręczenia majątkowego.

Wczoraj zamojski sąd miał zadecydować o odwieszeniu kary wobec Jana S. Mężczyzna jednak nie stawił się na sali rozpraw: jego adwokat przedstawił sądowi zwolnienie lekarskie. Jako że nie zostało ono wydane przez biegłego, obrońca Jana S. ma tydzień na dostarczenie sądowi zwolnienia wystawionego przez biegłego lekarza.


 
 
Ostatnie komentarze
Strony:

Brak komentarzy

Strony:
Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry