REKLAMA:
Strona główna Aktualności Artykuły Napisali o nas Księga gości Przyłączyli się
Aktualności
  środa 26 września 2007  
Pijany za kierownicą
 
 
Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwym odpowie przed sądem 28-letni kierowca. Ciężko ranny został pasażer, z którym szofer wcześniej pił. Prokuratura skierowała wczoraj przeciwko kierowcy akt oskarżenia do sądu.

Jerzy S., latem tego roku spędzał z dwoma kolegami wieczór w pubie w Jaskrowie. Przed północą chcieli pojechać do Mstowa. 28-latek - choć miał mocno w czubie - siadł za kierownicą swojej mazdy.

- Jechał z nadmierną prędkością. Na zakręcie stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w zaparkowanego na poboczu drogi matiza - relacjonuje Romuald Basiński, rzecznik częstochowskiej prokuratury. - Mazda przewróciła się. Jeden z pasażerów wypadł z samochodu. Doznał poważnych obrażeń ciała m.in. złamań kości czaszki. Przeżył, ale jego stan był bardzo ciężki.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Jerzy S. został aresztowany, nie przyznaje się do winy. Ale już wcześniej miał kłopoty z prawem. W 2003 roku został skazany za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwym. Sąd orzekł wtedy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów na sześć lat. Ale ten wyrok niczego go nie nauczył. Teraz Jerzy S. czeka na kolejny proces. Tym razem już za kratkami.


 
 
Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Napisz własny komentarz
Opcje dodatkowe

Wróć do:

Poprzedniej strony

Opcje wiadomości:

Wersja do druku

wyślij link
Reklama: strony www Opole Kosmetyka twarzy, kremy nawilzajace skóre twarzy, kwas hialuronowy to najlepsze nawilzenie. kremy nawilzajace i kremy do twarzy" Regeneracja skóry twarzy i nawilzenie dobrymi kosmetykami to podstawa pielegnacji skóry. Przedluzanie, zageszczanie rzes metoda 1 do 1, Opole

Temat:

Fakty

Najczęściej czytane:

Nie zrozumiał, że jest pijany
Rekordowa ilość alkoholu we krwi
20-latek chciał poszaleć i zabił dwie osoby
Bicz na pijanych kierowców
Sąd puścił wolno pijanego kierowcę
Pijany kierowca wjechał w przechodniów
Pasażerka zareagowała
Był pijany i nie miał siły dalej jechać
Pijana 60-latka staranowała 4 auta
Napadnięty przez bandytów inwalida ma sprawę, bo uciekł im autem po pijanemu

Wg. tematyki:

Wszystkie tematy

Nowości

Listy

Fakty

Reklama:
Atrakcyjne strony internetowe, funkcjonalne strony www Opole to Twoja lepsza strona w internecie. reklama w internecie
Zdrowie kobiety Kosmetyczka OpoleSalon Kosmetyczny Opole
do góry